تعویض پنجره قدیمی با دوجداره

تعویض پنجره قدیمی با دوجداره

چنانچه شما تمایل به خرید پنجره دوجداره و نصب و فروش آن دارید با  ما تماس بگیرید.

شرکت پنجره خوب تولید کننده انواع در و پنجره دوجداره  و سه جداره می باشد. نظر به اینکه ما تولید کننده و دارای کارخانه تولیدی می باشیم و واسطه نیستیم .کلیه اجناس و محصولات و سفارشات خود را زیر قیمت بازار و با بهترین کیفیت ارائه می دهیم.

جهت استعلام از قیمت می توانید با شماره 02186774112 تماس گرفته و استعلام قیمت و سفارش را داشته باشید.

همچنین می توانید پیش فاکتور خود را به شماره 09122888366 واتساپ نمایید و سفارش دهید.

خرید دوجداره
خرید دوجداره

درها و پنجره ها فقط یک وسیله تهویه یا گذرگاه در خانه نیستند. طراحی درست آنها به عنوان منظره ای از هر فضای داخلی کار می کند. اکنون تعداد بیشتری از افراد در حال انتخاب پنجره ها و درهای uPVC برای ساختمانهای خود چه تجاری و یا مسکونی هستند. مشخصات uPVC فقط زندگی داخلی را ایجاد نمی کند ، بلکه دوام و تطبیق پذیری را نیز به آن می افزاید.

uPVC چیست؟
uPVC مخفف پلی وینیل کلرید غیرپلاستیک است و همچنین محبوب آن PVC سفت و سخت است. محبوبیت آن در صنعت ساخت و ساز می تواند با پایداری و دوام مواد مرتبط باشد. به دلیل عدم وجود پلاستیک (بدون پلاستیک) ، uPVC دارای خواصی از استحکام و عایق بالاتر است.
در سالهای اخیر ، uPVC در هر نوع فضای داخلی ، چه مدرن و چه سنتی ، به یک انتخاب محبوب در و پنجره ها تبدیل شده است. این ماده نسبت به سایر مواد مانند آلومینیوم و چوب فواید زیادی دارد. ما به شما 10 دلیل برتر برای جایگزینی چوب و آلومینیوم با درب و پنجره uPVC را برای شما بیان می کنیم:

10 دلیل برتر برای جابجایی به ویندوز و درهای uPVC
1. ویندوز و درب uPVC برای نگهداری آسان است

در میان تمام مزایای استفاده از راه حل های uPVC ، سهولت نگهداری از آن در صدر لیست قرار دارد! در زندگی پر مشغله ، جایی که همه به دنبال پاسخ های مفید برای تعمیر و نگهداری هستند ، پنجره ها و درهای uPVC در هر ده سال یک ده در ده از همتای چوبی خود قرار می گیرند که هر دو سال یکبار نیاز به معالجه و لمس لاک الکل دارند. آنها همچنین از موریانه مقاوم هستند. قاب و درهای پنجره uPVC را می توان با استفاده از یک تمیز کننده خانگی که از صابون مایع ساخته شده است ، به راحتی تمیز کرد. سطوح صاف آنها به راحتی تمیز می شوند و گرانول ها در برابر آب و هوا مقاوم هستند.

2. آنها از نظر انرژی کارآمد هستند

پنجره های uPVC بسیار بهتر از شیشه معمولی عایق بندی شده اند. این بدان معنی است که آنها در کاهش حرارت و حفظ دمای خنک در یک فرض بسیار مؤثر هستند. با پتانسیل بالاتری برای صرفه جویی در مصرف انرژی ، این گزینه محبوب برای ویندوز در هر دو خانه و همچنین آپارتمان ها است. اعتقاد بر این است که این شیشه های عایق تا 3 برابر در صرفه جویی در مصرف انرژی نسبت به شیشه های معمولی مؤثر هستند.

3. آنها نوید دوام می دهند

پس از تعمیر و نگهداری آسان ، مورد بعدی در لیست دوام است! در حالی که همه به دنبال راه حل های دوستانه برای نگهداری هستند ، اما هنوز دوام می خواهند. درها و پنجره های uPVC فقط از لحاظ کارایی زیاد نیستند ، بلکه گزینه ای طولانی مدت نیز هستند. بر خلاف درها و پنجره های چوبی ، اینها می توانند تا 50 سال به طول انجامد یا حتی عمر طولانی تری نیز داشته باشند. پنجره ها و درهای پیچ خوردگی و مقاوم در برابر آب و هوا فراتر از دوام است. آنها یک سرمایه گذاری هستند که به طور مستقیم از ارزش املاک و مستغلات قدردانی می کنند.

4. راه حل های uPVC مزایای هزینه را ارائه می دهند

قابهای uPVC در مقایسه با چوب و آلومینیوم یک گزینه اقتصادی است. در حالی که قاب های چوبی می توانند بین 20 تا 30 درصد بالاتر از نمونه های uPVC باشند ، آلومینیوم یک جایگزین حتی گران است. انتخاب درها و پنجره های uPVC ، در کل هزینه سود قابل توجهی خواهد داشت.

5- در کاهش هزینه های طولانی مدت از نتایج استفاده می شود

انتخاب راه حل های uPVC فقط در ابتدا منافع هزینه ای را ارائه نمی دهد بلکه در طولانی مدت دارای مزایای کاهش هزینه نیز می باشد. از آنجا که آنها حدود 50 سال به هیچ گونه تعمیر و نگهداری نیاز ندارند و همچنین گزینه ای برای مصرف انرژی هستند ، به کاهش هزینه ها در طولانی مدت نیز کمک می کند. جدا از هزینه نگهداری منظم ، آنها همچنین در صرفه جویی در هزینه هایی از قبیل آلودگی موریانه ، پیچ و تاب یا پوسیدگی کمک می کنند.

6. استفاده از uPVC گزینه ای مناسب برای محیط زیست است

اکنون بیشتر و بیشتر افراد از محیط خود آگاه می شوند و برای انتخاب گزینه های سبز تلاش آگاهانه می کنند. و این جایی است که گزینه های uPVC نیز نقاط قهوه ای را کسب می کنند. اینها کاملاً قابل بازیافت ، 100٪ بدون سرب هستند که در عوض از چندین منبع محافظت می کنند. از 40٪ کل منابع برای ساخت و ساز استفاده می شود ، تنها 1٪ توسط uPVC استفاده می شود.

جدای از مزیت بازیافت ، عمر طولانی و بدون ماندگاری پروفایل uPVC نیز در حفظ تعادل اکولوژیکی محیط کمک می کند. آنها همچنین در مقایسه با سایر گزینه ها از قبیل چوب یا آلومینیوم انرژی بسیار کمتری مصرف می کنند.

7. آنها سطح امنیتی بیشتری را ارائه می دهند

استحکام و دوام درها و پنجره های uPVC از لایه ای از فولاد گالوانیزه و ویژگی ضد کوبی آن ناشی می شود. این بدان معنی است که این درها و پنجره ها به راحتی قابل شکست نیستند و نمی توان آنها را مجبور کرد مانند درب چوبی یا پنجره باز شود. این امر سطح دیگری از امنیت و امنیت را برای خانه ها به ارمغان می آورد.

8- درها و پنجره های uPVC ضد آب هستند

بر خلاف چوب که در فصل بارندگی مستعد پیچ ​​و تاب است ، درها و پنجره های uPVC ضد آب هستند و از نظر اقلیم های مختلف مکان ها بی تأثیر باقی می مانند. شکل و اندازه گیری اصلی آنها سالها دست نخورده و در شکل باقی مانده است.

به همین دلیل ، آن را به عنوان یک گزینه با دوام نیز در نظر گرفته است. یکی دیگر از مزیت های مهم این است که آنها سال ها به نظر می رسند مانند جدید.

9. uPVC خاموش است و در نتیجه بی خطر است

مخلوط uPVC از مقاوم در برابر آتش استفاده می کند که باعث خاموش شدن خود می شود و این بدان معنی است که آنها از بین می روند

دیدگاه‌تان را بنویسید: