تعویض پنجره

تعویض پنجره

چنانچه شما تمایل به خرید پنجره دوجداره و نصب و فروش آن دارید با  ما تماس بگیرید.

شرکت پنجره خوب تولید کننده انواع در و پنجره دوجداره  و سه جداره می باشد. نظر به اینکه ما تولید کننده و دارای کارخانه تولیدی می باشیم و واسطه نیستیم .کلیه اجناس و محصولات و سفارشات خود را زیر قیمت بازار و با بهترین کیفیت ارائه می دهیم.

جهت استعلام از قیمت می توانید با شماره 02186774112 تماس گرفته و استعلام قیمت و سفارش را داشته باشید.

همچنین می توانید پیش فاکتور خود را به شماره 09122888366 واتساپ نمایید و سفارش دهید.

خرید دوجداره
خرید دوجداره

5 ویژگی اصلی که باید هنگام خرید ویندوز UPVC به دنبال آن باشید.
اگر به طور جدی قصد خرید ویندوزهای جایگزین UPVC را دارید ، بنابراین با داشتن دانش “خودی” جلوی سمتی گرفته می شود که به شما کمک می کند تا از برخی “لعاب های ارزان قیمت” جلوگیری کنید.

اگر می دانید چه چیزی را جستجو کنید ، تفاوت های بین ویندوز UPVC خوب یا نه چندان خوب قابل مشاهده است. بنابراین راهنمای فوق العاده سریع ما برای شما “دانستن” در اینجا آمده است.

1. رتبه بندی انرژی پنجره (WER)
خرید برچسب UPVC Windows WER اولین نشانگر تأثیر حرارتی کلی در ویندوز ، برچسب WER رنگارنگ خواهد بود.

در حال اجرا از A تا G ، WER عملکرد را مرتب می کند. رتبه بندی A ++ بیشترین کارآیی را دارد ، رتبه G پایین ترین است.

از سال 2010 ، در انگلستان ، کمترین امتیاز پذیرفته شده برای رعایت مقررات ساختمانی “C” است (مگر اینکه شرایط استثنائی وجود داشته باشد).

این احتمال وجود دارد که محصولات دارای رتبه A ++ هزینه برتر را جذب کنند. بنابراین می توان در نظر داشت که (در اکثر شرایط) ویندوز UPVC دارای درجه “B” کاملاً مناسب خواهد بود.

2. چه تضمینی وجود دارد و چه چیزی را پوشش می دهد؟
هرچه ضمانت طولانی تر باشد ، اطمینان بیشتری به تولید کننده نسبت به محصول خود خواهد داشت. حداقل 10 سال جستجو کنید. ضمانت همچنین باید تغییر رنگ UPVC و همچنین محصولات معیوب را پوشش دهد.

اگر از شما خواسته شده است که به شما به عنوان واریز واریز کنید ، فقط در صورت ارائه “ضمانت نامه با بیمه” می توانید این کار را انجام دهید. نصب کننده هایی وجود دارند که بدون در اختیار گرفتن سپرده اولیه ، کار را انجام می دهند ، اما هنوز زمان لازم برای بررسی دقیق معاملات را دارند.

آیا واحدهای درزگیر دو جداره دارای ضمانت جداگانه ای هستند؟ چگونه در صورت نقص یا نارسایی نارس پوشش داده می شود؟

کار نصب نیز باید ضمانت کند. حتی بهترین ویندوز ها نیز با کار بد نصب نمی شوند. مشخص کنید که چه کسی مسئول چیست.

3. قاب های پنجره UPVC (پروفایل)
در مورد پروفایل های پنجره UPVC چند نکته وجود دارد که باید در نظر داشته باشید.

مهره داخلی شیشه – که مانع از خارج شدن شیشه از خارج می شود.
پروفایل های مجلسی – هر چه اتاق ها بیشتر باشند ، راندمان انرژی بهتر می شود. آنها نه تنها عایق بندی بهتری می کنند. اتاق ها همچنین می توانند برای تقویت آرماتورهای فلزی استفاده شوند.
اتصالات جوش داده شده – به احتمال زیاد با جلوگیری از گسترش و بسته شدن پنجره در دوره های سرد یا سرد ، از ایجاد شکاف جلوگیری می کند. اتصالات مکانیکی می توانند به مرور زمان شکاف ها را تشکیل دهند و از این طریق به طور بالقوه امکان نفوذ آب یا پیش نویس ها فراهم شود.
آب و هوا آب و هوا – دو نوع برای جستجو. 1 مهر و موم های لاستیکی در اطراف شیشه هستند. به دنبال شکاف در گوشه های قاب های پنجره باشید. گاهی اوقات این مهر و موم های لاستیکی در حین نصب کشیده می شوند. با گذشت زمان ، آنها به عقب کوچک می شوند و شکافی در گوشه ها باقی می گذارند. 2 مهر و موم “برس” است که بر روی قسمت داخلی (لب / لبه) قاب های پنجره نشسته است. آنها از پیش نویس ها و نفوذ آب جلوگیری می کنند.
4. مبلمان پنجره
منظور ما این است که همه “بیت ها و قطعات” مانند دستگیره ها و قفل ها و غیره “قطعات متحرک” خود دارای یک شرط جداگانه تحت ضمانت هستند که پوشش آن فقط به حدود 2 سال محدود می شود ، بنابراین این موضوع را بررسی کنید.

دستگیره ها – باید کاملاً ایمن باشد و مبهم نباشد. در صورت قفل بودن آنها نیز بهتر است (ضمانت پوشش نقص یا خرابی را بررسی کنید). اگر در مورد دستگیره ها سؤال نکنید ، احتمالاً نسخه اولیه متناسب با استاندارد را دریافت خواهید کرد.
لولا – هر نوع طرح گنجانیده شده است. آنها باید محکم و ایمن باشند و دارای پیچ های استیل ضد زنگ باشند. پیچ های روی از بین رفته یا زنگ می زنند. اگر لولا شما منحرف ، تغییر شکل یا تغییر شکل نباشد ، این می تواند باعث نشت یا مشکلات تراکم شود. آزمایش سریع برای پیدا کردن پیچ های روی ، استفاده از آهنربا است ، اگر به پیچ ها نچسبد ، آنها از جنس استنلس استیل هستند.
قفل کننده ها – این بلوک های کوچکی هستند که زاویه دار هستند و در چند نقطه در اطراف قاب داخلی قرار می گیرند (جایی که فضای بسته پنجره هنگام بسته شدن با قاب). هدف آنها کمک به تراز بسته شدن پنجره و نگه داشتن آن محکم بسته است. اطمینان حاصل کنید که اتصالات قفل کاملاً ایمن هستند.
قفل های چند نقطه ای – این مؤثرترین و امن ترین هستند.
5. دو جداره
بار دیگر مواردی وجود دارد که باید به دنبال آن باشید. همانطور که قبلاً نیز اشاره شد ، سطح پوشش تحت ضمانت را بررسی کنید.

فاصله ها از چه چیزی ساخته شده اند؟ Spacers نوارهای داخلی در امتداد لبه واحد دو جداره مهر و موم شده است. فاصله دهنده های آلومینیومی گرما را انجام می دهند. فاصله دهنده های “Warm Edge” ساخته شده از کامپوزیت ، لاستیک یا پلاستیک از نظر حرارتی کارآمد تر هستند. به دنبال فاصله های Warm Edge بروید.

دو گزینه لعاب محبوب ، یا وسایل اضافی ، واحدهای پر از بنزین است (با استفاده از آرگون می توانید حدود 10 تا 15 پوند در هر متر مربع شیشه اضافه کنید) و برای قرار دادن شیشه با میزان کم انتشار استفاده کنید. معمولاً از آن به عنوان شیشه کم مصرف استفاده می شود.

اگر قصد استفاده از لعاب مضاعف بنزین آرگون را دارید ، بسیار مهم است که آب بندی های روی لعاب از کیفیت بالایی برخوردار باشد تا از نشت بیش از حد جلوگیری شود. همچنین اطمینان حاصل کنید که در حین نصب آنها آسیب نبینند یا گاز شما نشت کند. انتظار داشتن نشت 1٪ یا 2٪ در سال است

دیدگاه‌تان را بنویسید: