خرید پنجره دوجداره

خرید پنجره دوجداره

چنانچه شما تمایل به خرید پنجره دوجداره و نصب و فروش آن دارید با  ما تماس بگیرید.

شرکت پنجره خوب تولید کننده انواع در و پنجره دوجداره  و سه جداره می باشد. نظر به اینکه ما تولید کننده و دارای کارخانه تولیدی می باشیم و واسطه نیستیم .کلیه اجناس و محصولات و سفارشات خود را زیر قیمت بازار و با بهترین کیفیت ارائه می دهیم.

جهت استعلام از قیمت می توانید با شماره 02186774112 تماس گرفته و استعلام قیمت و سفارش را داشته باشید.

همچنین می توانید پیش فاکتور خود را به شماره 09122888366 واتساپ نمایید و سفارش دهید.

 

 

 

ما آنها را می شناسیم ، آنها را دوست داریم و از آنها در خانه های خود استفاده می کنیم – اما ویندوز uPVC دقیقا چگونه ساخته شده است؟ ما در داخل کارخانه نوریویچ گشت و گذار کردیم تا دقیقاً به شما نشان دهیم که چگونه این ماده فوق العاده متنوع و انعطاف پذیر – در عین حال بی نظیر با دوام – برای ساخت محبوب ترین محصول ما ایجاد شده است. هر پنجره به مشخصات منحصر به فرد خانه شما ساخته شده است ، سپس قبل از عزیمت برای نصب ، کیفیت آن را با دقت بررسی کنید. دلیلی وجود دارد که آنها نان و کره شرکت ما هستند.

آیا می خواهید تولید پنجره uPVC ما را در عمل مشاهده کنیم؟ ویدیوی ما را برای نمای داخلی بررسی کنید.

به کارخانه Norwich بروید تا ببینید که چگونه می توانیم ویندوز uPVC خود را بسازیم:

uPVC چیست؟
uPVC مخفف پلی وینیل کلرید بدون پلاستیک است – آیا می بینید که چرا نام آن معمولاً کوتاه می شود؟ – و این یک ماده فوق العاده متنوع است که می تواند برای مواردی به اندازه ویندوز ، درب ، مواد لوله کشی و حتی نگهدارنده های دندانپزشکی استفاده شود.

اولین استفاده تجاری ضبط شده از uPVC در دهه 1960 از آلمان آمده است. پیش از این ، تولید کنندگان از پلی وینیل کلرید (PVC) به عنوان ماده ای استفاده می کردند ، اما طول عمر پایین آن باعث شده تا از ماده ای مطلوب نباشد. تولید کنندگان خیلی زود فهمیدند که با افزودن پلاستیک کننده ها ، PVC بسیار مقاوم تر است. بنابراین ، uPVC مدرن متولد شد!

برخی از بزرگترین مزایای uPVC عبارتند از:

حفظ و تمیز کردن بسیار آسان است
پوسیدگی یا پیچ و تاب نخواهد داشت
برای مواد جدید uPVC قابل بازیافت است
این به دلیل کارآیی حرارتی شناخته شده است
سبک و بادوام است
چگونه ساخته شده است؟
فرآیند تولید برای uPVC بسیار ساده است. هنگامی که uPVC مذاب از طریق قالب مجبور می شود ساخته می شود ، سپس به سرعت خنک می شود تا شکل آن حفظ شود. سپس uPVC برش داده می شود تا مشخصات نهایی را قبل از اینکه قطعات جداگانه در هم جمع شوند ، متناسب با آن بدست آورد.

بسته به محصول نهایی ، این قسمت بعدی جایی است که بیت های اضافی اضافه می شوند. اگر این ویندوز uPVC ساخته شده باشد ، مواد بسته می شوند و سپس با شیشه نصب می شوند.

دیدگاه‌تان را بنویسید: