خرید پنجره upvc

خرید پنجره upvc

چنانچه شما تمایل به خرید پنجره دوجداره و نصب و فروش آن دارید با  ما تماس بگیرید.

شرکت پنجره خوب تولید کننده انواع در و پنجره دوجداره  و سه جداره می باشد. نظر به اینکه ما تولید کننده و دارای کارخانه تولیدی می باشیم و واسطه نیستیم .کلیه اجناس و محصولات و سفارشات خود را زیر قیمت بازار و با بهترین کیفیت ارائه می دهیم.

جهت استعلام از قیمت می توانید با شماره 02186774112 تماس گرفته و استعلام قیمت و سفارش را داشته باشید.

همچنین می توانید پیش فاکتور خود را به شماره 09122888366 واتساپ نمایید و سفارش دهید.

خرید دوجداره
خرید دوجداره

 

 

چرا ویندوز UPVC انقدر محبوب است؟
پنجره تخته uPVC خاکستری

UPVC به دلیل ویژگی ها و مزایای بسیاری که در اختیار شما قرار می دهد ، به طور فزاینده ای محبوب و متداول در بخش بهبود خانه است.

uPVC چیست؟
UPVC نوعی سفت و سخت PVC است و به دلیل فواید بسیار زیادی مانند داشتن مقاومت شدید در برابر مواد شیمیایی ، نور خورشید و اکسیداسیون از آب ، در صنعت ساخت و ساز رواج فزاینده ای پیدا کرده است. به خصوص ایده آل است زیرا کم هزینه و کم هزینه است.

UPVC برای اولین بار در سال 1935 تولید شد و 50 سال است که برای مصارف صنعتی محبوب است. این ماده با کلرید سدیم تولید می شود که از طریق آن گاز کلر از طریق الکترولیز به دست می آید. سپس از نفت یا گاز طبیعی در ساخت اتیلن استفاده می شود. این کلر ، اتیلن و کلر مایع وینیل را با هم جمع می کند. PVC مخفف پلی وینیل کلرید است – یک ترکیب شیمیایی کلر ، کربن و هیدروژن. U مخفف غیرپلاستیک است – به این معنی که با افزودن مواد شیمیایی موسوم به پلاستیک کننده ها نرم نشده است. مواد افزودنی تثبیت کننده گرما و اشعه ماوراء بنفش برای ساخت آنها مناسب برای ویندوزها در نظر گرفته شده اند – این امکان را به شما می دهد که مقاومت و رنگ خود را در تمام عناصر حفظ کنند.

پنجره های uPVC چیست؟
ویندوز uPVC نوعی از پنجره های ساخته شده از مواد uPVC است. طراحی فن آوری مدرن آنها باعث شده است تا آنها به یک ماده محبوب برای ویندوز تبدیل شوند – برای صاحبان خانه جذاب است زیرا این دستگاه مقرون به صرفه ، کم نگهداری و عایق فوق العاده ای است. تحولات طراحی نیز بدان معناست که پنجره های UPVC می توانند به اندازه چوب گرم به نظر برسند ، در طیف وسیعی از رنگها و اتمامها قرار بگیرند تا بتوانند کاملاً با بسیاری از انواع خانه – قدیمی یا جدید مطابقت داشته باشند.

کم نگهداری آنها تضمین می کند که سالهای آینده و به همان روزی که نصب شده اند به بهترین وجهی به نظر می رسند. همه ویندوزهای UPVC همیشه نیاز به پاک کردن با یک پارچه مرطوب از زمان به زمان برای از بین بردن هر نوع زباله ساخته شده دارند. این بدان معناست که شما می توانید از پنجره های زیبا و بدون نیاز به بلند کردن انگشت لذت ببرید.

با زندگی روزافزون شلوغ ، محصولات کم نظیر برای صاحبان خانه به طور فزاینده ای تبدیل می شوند. ما به دنبال خانه ای شیک و بی عیب و نقص هستیم که نیاز به تلاش کمتری داشته باشد تا بهترین نگاه خود را داشته باشیم – در حالی که ممکن است سالانه بسیاری از محصولات به تعمیر و نگهداری نیاز داشته باشند ، UPVC تقریباً به خودی خود نگاه می کند – در دراز مدت و وقت شما را صرفه جویی می کند.

تمام ویندوزهای ما در UPVC در دسترس هستند – بنابراین چه بخواهید پنجره های خلیج ، ویندوزهای تزئینی ، اره کشویی ، کج و چرخان یا شکل – شما قادر خواهید بود از بسیاری از خصوصیات UPVC و ظاهری زیبا و شیک بهره مند شوید.

دیدگاه‌تان را بنویسید: