سفارش پنجره دوجداره

سفارش پنجره دوجداره

چنانچه شما تمایل به خرید پنجره دوجداره و نصب و فروش آن دارید با  ما تماس بگیرید.

شرکت پنجره خوب تولید کننده انواع در و پنجره دوجداره  و سه جداره می باشد. نظر به اینکه ما تولید کننده و دارای کارخانه تولیدی می باشیم و واسطه نیستیم .کلیه اجناس و محصولات و سفارشات خود را زیر قیمت بازار و با بهترین کیفیت ارائه می دهیم.

جهت استعلام از قیمت می توانید با شماره 02186774112 تماس گرفته و استعلام قیمت و سفارش را داشته باشید.

همچنین می توانید پیش فاکتور خود را به شماره 09122888366 واتساپ نمایید و سفارش دهید.

خرید دوجداره
خرید دوجداره

uPVC موادی است که قاب پنجره های دو جداره خاموش است. این ماده بر اساس پودر پلاستیک (پلی وینیل کلرید غیرپلاستیک شده ، uPVC) ساخته شده است که برای شکل دادن به آن گرم شده و درون قالب تزریق می شود. پس از خنک شدن با روش های مختلف ، uPVC برش داده می شود و آماده می شود تا در یک پنجره دو جداره به همراه سایر اجزاء مونتاژ شود.

uPVC تنها ماده ای نیست که قاب های پنجره ای با دو جداره ساخته شده اند. همچنین می توان از چوب و آلومینیوم ساخت. هر سه ماده مزایا و معایب مختلفی دارند ، اما در کل ، uPVC بیشترین کاربرد را دارد. بعلاوه ، ویندوزهای دو جداره با اشکال مختلفی با انواع مکانیسمها (به عنوان مثال ویندوزهای uPVC) می توانند در اشکال مختلف تولید شوند.

ویندوز uPVC چگونه کار می کند؟
آنچه windows uPVC را با دو جداره بسیار کاربردی می کند فضای بین دو صفحه شیشه ای است که باعث می شوند هوا به دام بیفتد و این مزایای زیر را ایجاد می کند:

1. این هوا به عنوان عایق عمل می کند ، بنابراین اجازه نمی دهد هوای سرد یا گرم به راحتی بین داخل و خارج خانه بگذرد.
2. همچنین مانع از ایجاد چگالش در هنگام سرد شدن هوا در داخل خانه و در داخل آن می شود.
3. علاوه بر این ، ویندوز uPVC با به حداقل رساندن میزان صدای خارجی که می تواند از روی شیشه عبور کند ، آلودگی صوتی را کاهش می دهد.

uPVC ویندوز چقدر است؟
هزینه پنجره های uPVC دو جداره بسیار به سبک و نوع پنجره ای که انتخاب می کنید بستگی دارد. با این حال ، برخی از اعداد و قیمت تقریبی می توانند کاربرد بسیار خوبی داشته باشند ، به همین دلیل جداول زیر را با در نظر گرفتن محبوب ترین انواع شکل و انواع ویندوز دو جداره ایجاد کردیم.

اگر بهترین قیمت های ویندوز uPVC را می دانید ، می توانید پس انداز قابل توجهی برای بودجه خانواده خود داشته باشید و فرایند نوسازی را با کارایی بیشتری برنامه ریزی کنید.

تعداد اتاق های خواب تعداد پنجره های توفان uPVC سفید (600 میلی متر در 900 میلی متر) هزینه پنجره های تهویه uPVC سفید
2 4 ویندوز از 1000 پوند
3 9 ویندوز از 2250 پوند
4 15 پنجره از 3750 پوند
تعداد اتاق خواب تعداد پنجره های ارسی uPVC سفید (600 میلی متر در 900 میلی متر) هزینه پنجره های ارسی سفید uPVC
2 4 ویندوز از 2000 پوند
3 9 ویندوز از 4500 پوند
4 15 پنجره از 7500 پوند
مزایای ویندوز uPVC چیست؟
آیا می دانید داشتن یک خانه با ویندوز uPVC می تواند ارزش آن را افزایش دهد؟ نه تنها این ، بلکه ویندوزهای uPVC می توانند در کاهش سر و صدا ، صرفه جویی در مصرف انرژی و موارد دیگر مانند ایجاد نصب پنجره سقف حتی در سازه های سبک تر سقف نیز کمک کنند.

برای مشخص کردن مزایا و مضرات ویندوز uPVC ، آنها را در زیر ذکر کرده ایم.

1. کم هزینه
در مقایسه با سایر موادی که قابهای پنجره دو جداره را می توان از آن ساخت ، ویندوز uPVC ارزانترین گزینه است. اگرچه این حتی بهترین قسمت از ویندوز uPVC نیست ، اما اگر نگران اثر بخشی هزینه آنها باشید ، هنوز هم یک عامل مهم است.

2. تعمیر و نگهداری کم
یکی دیگر از مزایای بسیار جذاب ویندوز uPVC این است که آنها به نگهداری قابل توجهی کم نیاز دارند. سایر مواد قاب مانند چوب و چوب باید هر 5 سال یکبار مجدداً رنگ آمیزی شود ، در کنار مقداری پر کردن و لکه گیری ، زیرا تمایل به پوسیدگی و پوسته پوسته شدن دارند. این در مورد قاب های پنجره uPVC نیست. آنها هرگز پوسته پوسته ، پوسیدگی ، زنگ زدگی یا محو نمی شوند. پارچه گاه به گاه تمیز کردن پارچه است.

3. عایق
عایق یکی دیگر از ویژگی های قوی ویندوز uPVC است. این پنجره ها برای تأمین بهینه ترین عایق گرما و انرژی ایجاد شده اند. قادر به نگه داشتن صدا و گرما به طور مؤثر از خانه ، تا حد زیادی مسئول محبوبیت ویندوز uPVC است.

4. اثبات آب
بزرگترین مشکلی که قاب های پنجره های چوبی دارند ، تمایل به تورم هنگام مرطوب بودن هوا است. این می تواند خطرناک شود زیرا شیشه می تواند شل شود و علاوه بر این ، ورود یک متجاوز به خانه شما راحت تر می شود. از طرف دیگر ، فریم های uPVC طوفان و ضد آب هستند ، زیرا مرطوب نمی تواند از سطح قاب های ویندوز uPVC وارد شود. از این رو ، آنها ضد خوردگی نیستند و در اثر هوای بد از بین نمی روند.

5- دوام
از بین کلیه مواد قاب موجود برای ویندوزهای دو جداره ، uPVC با دوام ترین است. آلومینیوم می تواند به مرور زمان زنگ زدگی را به خود بگیرد و چوب می تواند پوسیده و پیچیده شود. uPVC ، با این حال ، مقاوم است و اگرچه. بنابراین ، شما مجبور نخواهید بود که آنها را برای مدت زمان طولانی جایگزین کنید. برخی از شرکت ها حتی 10 سال ضمانت ارائه می دهند.

6. امنیت
uPVC در هنگام امنیت نیز قابل اعتماد است. نحوه ساخت قاب ، شکسته شدن یا آسیب دیدن آن دشوار است.

7. سبک
شرکت های پنجره دو جداره انواع ویندوز را متناسب با هر خانه تولید می کنند. شما می توانید پنجره های uPVC رنگی در طیف وسیعی از طرح ها ، سبک ها و اندازه ها داشته باشید. زمانی وجود داشت که uPVC فقط به رنگ سفید تولید می شد ، اما در سال های اخیر تحولات بسیاری رخ داده است که منجر به ارائه تنوع گسترده تری می شود. شما می توانید از بین شیب و چرخاندن ویندوز ، زباله ، پنجره های فرانسوی و حتی پنجره های ارسی استفاده کنید. با این وجود ، باید به خاطر داشته باشید که هرچه پنجره های بیشتری داشته باشند ، هزینه آن نیز بیشتر می شود.

دیدگاه‌تان را بنویسید: