فروش پنجره دوجداره

فروش پنجره دوجداره

چنانچه شما تمایل به خرید پنجره دوجداره و نصب و فروش آن دارید با  ما تماس بگیرید.

شرکت پنجره خوب تولید کننده انواع در و پنجره دوجداره  و سه جداره می باشد. نظر به اینکه ما تولید کننده و دارای کارخانه تولیدی می باشیم و واسطه نیستیم .کلیه اجناس و محصولات و سفارشات خود را زیر قیمت بازار و با بهترین کیفیت ارائه می دهیم.

جهت استعلام از قیمت می توانید با شماره 02186774112 تماس گرفته و استعلام قیمت و سفارش را داشته باشید.

همچنین می توانید پیش فاکتور خود را به شماره 09122888366 واتساپ نمایید و سفارش دهید.

 

خرید دوجداره
خرید دوجداره

 

تفاوت بین ویندوز UPVC و ویندوز آلومینیوم چیست؟
آیا به دنبال سرمایه گذاری در برخی از ویندوزهای دو جداره با نام تجاری جدید یا پنجره های سه جداره برای خانه خود بوده اید ، و همچنان در حال مشاهده شرکت های مختلفی هستید که در مورد uPVC و آلومینیوم صحبت می کنند؟ همیشه کاملاً مشخص نیست که تفاوت آن چیست؟ خوب ، به همین دلیل ما این وبلاگ را گردآوری کرده ایم تا مزایای هر نوع پنجره را برای کمک به شما در انتخاب آگاهانه بیان کنیم.

مزایای ویندوز UPVC چیست؟
اگر به دنبال شیشه های دو جداره یا سه گانه جدید برای کمک به عایق کاری منزل خود هستید ، ویندوز uPVC گزینه بسیار خوبی است. در اینجا برخی از مزایای اصلی ذکر شده است:

ویندوز uPVC نگهداری و تمیز کردن آنها بسیار آسان است – فقط با پاک کردن یک دستمال مرطوب می توان آنها را مانند جدید ساخت.
uPVC یک ماده طبیعی گرم است و قاب های چند وجهی uPVC برای عایق بندی عالی هستند و به شما کمک می کنند تا در طول زمستان صورتحساب خود را کم کنید. ویندوزهای ساخته شده با uPVC معمولاً عایق های حرارتی بهتری نسبت به آلومینیوم هستند.
uPVC ماده ای سبک است که باعث می شود ویندوزهای دو جداره یا سه جداره uPVC سریع و آسان نصب شوند.
uPVC می تواند در شرایط عالی تا 20 سال دوام داشته باشد ، به این معنی که سرمایه گذاری شما یکی از ماندگاری خواهد بود. آنها همچنین در طول عمر خود به هیچ وجه رنگ و رنگ خود را از دست نمی دهند.
در بریتانیا ، ما جلوه های برجسته چوب تقلیدی را ارائه می دهیم بدین معنی که ویندوز شما بدون هزینه های بالا می تواند شگفت آور به نظر برسد. انتخاب های رنگی متنوعی نیز وجود دارد.
ما تمام ویندوزهای uPVC ما را به مدت 10 سال تضمین می کنیم – آنها پوسیده نخواهند شد ، آنها پوست نخوردند ، و نخواهند شد.
uPVC تمایل به ارزان تر از آلومینیوم دارد.
مزایای ویندوز آلومینیوم چیست؟
همه آنچه باعث می شود ویندوز uPVC بسیار درخشان به نظر برسد ، اینطور نیست؟ خوب ، همچنین پنجره های آلومینیومی مزایای منحصر به فردی دارند که ارزش آگاهی از آنها را دارند:

تمایل به آلومینیوم از uPVC قوی تر است. بدین معنی که ویندوزهای آلومینیومی به دلیل استحکام فریمها می توانند از ظاهر باریک تری برخوردار باشند و سطح شیشه ای بزرگتر نیز وجود داشته باشد. به همین دلیل در ساختمانهای تجاری و عمومی مانند مدارس ، ادارات و ساختمانهای دولتی بسیار محبوب هستند. اگر به دنبال یک طراحی بخصوص بزرگ هستید ، این یک مزیت خوب برای یک خانه مسکونی نیز می تواند باشد.
آلومینیوم با روکش پودری بسیار بادوام است ، به این معنی که هر آنچه را که انتخاب می کنید مدت زمان طولانی دوام خواهد داشت. پنجره های آلومینیومی می توانند تا 20 سال دوام داشته باشند.
پنجره های آلومینیومی نیز سازگار با محیط زیست هستند. آلومینیوم به طور نامحدود قابل بازیافت است – هنگامی که آن را بازیافت می کنید ، آلومینیوم جدید با کیفیت بسیار بالایی ایجاد می کند و این فرایند تنها 5٪ از انرژی مورد نیاز برای ایجاد فلز اولیه را به کار می برد.
آلومینیوم از قابلیت انعطاف پذیری بیشتری نسبت به uPVC برخوردار است – طیف وسیعی از رنگ های موجود (از جمله رنگ های دوتایی) شگفت انگیز است.
پنجره های آلومینیومی به گونه ای طراحی شده اند که در برابر برخی شرایط بسیار شدید مقاومت می کنند و در دسته های شدید قرار گرفتن در معرض آزمایشات زنده می مانند.
خب! حالا شما مالک آن هستید. هر دو گزینه مزایای بسیار خوبی دارند ، اما اینکه آیا آنها مناسب شما هستند بستگی به نیازهای منحصر به فرد شما دارد. اکنون با ما در تماس باشید و ما یک مشاوره طراحی خواهیم کرد که در آن شما را با تمام گزینه های موجود صحبت خواهیم کرد.

دیدگاه‌تان را بنویسید: