نصب پنجره دوجداره

نصب پنجره دوجداره

چنانچه شما تمایل به خرید پنجره دوجداره و نصب و فروش آن دارید با  ما تماس بگیرید.

شرکت پنجره خوب تولید کننده انواع در و پنجره دوجداره  و سه جداره می باشد. نظر به اینکه ما تولید کننده و دارای کارخانه تولیدی می باشیم و واسطه نیستیم .کلیه اجناس و محصولات و سفارشات خود را زیر قیمت بازار و با بهترین کیفیت ارائه می دهیم.

جهت استعلام از قیمت می توانید با شماره 02186774112 تماس گرفته و استعلام قیمت و سفارش را داشته باشید.

همچنین می توانید پیش فاکتور خود را به شماره 09122888366 واتساپ نمایید و سفارش دهید.

خرید دوجداره
خرید دوجداره

UPVC یا پلی وینیل کلراید بدون پلاستیک یک ماده استاندارد است که در ویندوز و درها استفاده می شود اما آیا تا به حال مزایای انتخاب ویندوزهای UPVC را در مقایسه با سایر محصولات در نظر گرفته اید؟

در اینجا 10 مزیت پنجره و درب UPVC برای خانه شما آورده شده است:

1. قابل تنظیم
به طور معمول ، بیشتر پنجره های UPVC ، درها و قسمتهای خارجی به رنگ سفید دیده می شوند. با این حال ، پیشرفت در فرایند تولید بدان معنی است که صاحبان خانه فقط محدود به رنگ نیستند بلکه یک سری اشکال قابل تنظیم ، سبک ها و جلوه های تقلیدی مانند دانه چوب را نیز محدود می کنند.

شرکت های سازنده و سازندگان اکنون می توانند محصولات UPVC را مطابق با مشخصات دلخواه خود تنظیم کنند. به معنی پنجره ها و درها کاملاً به خانه یا ملک شما لباس می پوشند.

2. امنیت
امنیت یک ملک یا خانه بر هر نصب پنجره یا درب مهم است. به همین دلیل UPVC با یک قاب فوق العاده سبک و در عین حال محکم ، از انتظارات فراتر می رود ، که در رابطه با ترکیب قفل های مختلف و یک صفحه شیشه ای دو جداره از شیشه استفاده می شود مانع از ورود یک متجاوز می شود.

3. عایق
راندمان انرژی در هنگام ورود به ویندوز و درهای جدید در پیش روی همه قرار دارد و انتخاب مواد مورد استفاده بر گرما و درجه بندی انرژی پنجره خانه شما تأثیر خواهد گذاشت.

UPVC یک رسانای گرما به مقدار کم در هنگام نصب صحیح است و یک سیستم هوای بسته را به حداقل می رساند و باعث کاهش تلفات گرما می شود و در اثر مواد غیر عایق تجربه می شود.

4- تعمیر و نگهداری کم
UPVC برخلاف مواد طبیعی که نیاز به سنباده ، لاک زدن و رنگ آمیزی مجدد سالانه دارند ، مواد کم مصرفی است. در ویندوز و درهای ساخته شده از UPVC می توانند برای چندین دهه بدون هیچگونه نشانه ای از هوازدگی دوام بیاورند ، تنها نگهداری آنها پاک کردن آب صابون برای جلوگیری از رنگ آمیزی و از بین بردن رنگ و لعاب است.

5- دوام
این ماده فوق العاده سخت است به این معنی که قاب ها می توانند در برابر شدیدترین عناصر مقابله کنند و تحت تأثیر پوسیدگی و خوردگی قرار نمی گیرند که به ویژه برای خواص واقع در نزدیکی ساحل که در آن مقدار زیاد نمک می تواند مشکل ساز باشد ، تأثیر ندارد. پوشش UPVC همچنین در برابر اشعه ماوراء بنفش (UV) محافظت می شود که از از بین رفتن مواد در معرض طولانی مدت آفتاب جلوگیری می کند.

6. تهویه
ویندوز UPVC می تواند در تنظیمات مختلفی به سبک پنجره ارائه شود و یک سیستم تهویه کارآمد و دارای جریان هوای مؤثر در یک اتاق را ارائه دهد. پیکربندی موثر پنجره “شیب و چرخش” نامیده می شود که شامل یک ترتیب دو پنجره ای است که می تواند در دو جهت جداگانه باز شود و تهویه بدون پیش نویس را داشته باشد.

هنگامی که در حالت کج شده به سمت داخل هستید ، هوای گرم می تواند از بالای دهانه بالا و سمت فرار کند در حالی که باز کردن پنجره به طور کامل می تواند به سرعت فضای کل اتاق را که برای تمیز کردن یا طراوت مفید است تهویه کند.

با راهنمای سبک پنجره ما بیشتر بیاموزید.

7. سازگار با محیط زیست
طول عمر متوسط ​​ویندوز UPVC می تواند بین 40 تا 80 سال باشد و از مواد قابل بازیافت برای تولید حداقل تأثیر طولانی مدت بر محیط ساخته شده است.

هنگام تعویض پنجره ها و درهای قدیمی ساخته شده از UPVC ، از نصب کننده خود بخواهید که مطابق با آن ها دفع شود تا اطمینان حاصل شود که بازیافت می شوند و می توان از مواد دیگر در محصولات دیگر مانند لوله ، اتصالات لوله کشی و موارد دیگر استفاده کرد.

8. مقاوم در برابر آب و هوا
هوازدگی یک مشکل شایع در بین بیشتر موادی است که در قسمت بیرونی یک ملک مورد استفاده قرار می گیرد. در و پنجره های UPVC با آب و هوا واکنش نشان نمی دهند و مستعد ابتلا به عناصر طبیعی نیستند ، یعنی طول عمر بیشتری بدون پیری دارند.

در حالی که UPVC می تواند در برابر آب و هوا بایستد و به نگهداری کمتری نسبت به مواد همتای طبیعی مانند چوب احتیاج دارد ، توصیه می کنیم برای اطمینان از طول عمر آنها به طور مرتب از هرگونه نصب خارجی UPVC از جمله سوتی ها و وجوه مراقبت کنید.

9. عایق صوتی
مواد UPVC بهمراه پانل های پنجره دو جداره کار می کنند تا به کاهش میزان نویز منتقل شده به خانه شما کمک کنند. بیشتر پنجره ها و درهای UPVC در مقایسه با همتایان سنتی باید 50٪ صدای خارجی را کاهش دهند.

10. ضد حریق
در آیین نامه ساختمان آمده است كه واحدها و قاب های مربوط به پنجره ها و درها باید از مواد دارای آتش سوزی باشد كه از انتشار آتش خارجی جلوگیری می كند. UPVC همچنین ماده ای است که مقررات مربوط به ساختمان برای رعایت پروتکل ایمنی در برابر آتش لازم است ، به این معنی که در صورت بروز حادثه آتش سوزی ، مسیر اصلی را به مدت 30 دقیقه باز نگه می دارد.

دیدگاه‌تان را بنویسید: