پنجره وین تک

پنجره وین تک

چنانچه شما تمایل به خرید پنجره دوجداره و نصب و فروش آن دارید با  ما تماس بگیرید.

شرکت پنجره خوب تولید کننده انواع در و پنجره دوجداره  و سه جداره می باشد. نظر به اینکه ما تولید کننده و دارای کارخانه تولیدی می باشیم و واسطه نیستیم .کلیه اجناس و محصولات و سفارشات خود را زیر قیمت بازار و با بهترین کیفیت ارائه می دهیم.

جهت استعلام از قیمت می توانید با شماره 02186774112 تماس گرفته و استعلام قیمت و سفارش را داشته باشید.

همچنین می توانید پیش فاکتور خود را به شماره 09122888366 واتساپ نمایید و سفارش دهید.

خرید دوجداره
خرید دوجداره

آلومینیوم ویندوز uPVC – این بحث طولانی مدت است که بهتر است ، و برای صاحبان خانه می تواند تصمیم گیری سختی در هنگام نصب ویندوزهای جدید باشد. ما به بررسی جوانب مثبت و منفی پنجره های uPVC و آلومینیوم می پردازیم تا به شما در انتخاب مناسب برای ملک و بودجه خود کمک کنیم.

دوام پنجره های آلومینیومی uPVC در مقابل

uPVC (پلی وینیل کلراید بدون پلاستیک) از دهه 1980 یک انتخاب محبوب برای قاب های پنجره است. این ماده بسیار بادوام و مقاوم در برابر پوسیدگی است ، به این معنی که دارای یک
طول عمر طولانی دارد و به نگهداری بسیار کمی نیاز دارد. با این حال ، فریم ها می توانند در طی سالها ، با سرعت بسیار کندتر از ویندوزهای چوبی ، تخریب شوند و بعد از 20 تا 30 سال نیاز به تعویض دارند.

آلومینیوم همچنین یک ماده با دوام بسیار بالا است ، اما پنجره های آلومینیومی با کیفیت بالا می توانند تا 45 سال دوام بیاورند زیرا به همان روشی که می تواند uPVC تخریب نشود. برخلاف سایر فلزات ، آلومینیوم زنگ نخواهد زد ، بنابراین دیگر لازم نیست نگران قاب های پنجره خود باشید که تکه های زنگ زدگی ناخوشایند را در آینده حفظ می کند.

راندمان انرژی ویندوز آلومینیوم در مقابل uPVC

یکی از دلایلی که آلومینیوم در گذشته نسبت به uPVC کمتر مطلوب تلقی می شود به دلیل راندمان حرارتی کم آن است. آلومینیوم یک ماده بسیار رسانا است ، به این معنی که گرما می تواند به راحتی از آن عبور کند. برای مدتی ، آلومینیوم به عنوان یک انتخاب حرارتی ناکارآمد برای ویندوز در مقایسه با uPVC به نظر می رسید.

با این حال ، فناوری طی چند دهه گذشته بسیار طولانی شده است ، و این روزها درها و درهای آلومینیومی دارای وقفه های حرارتی نوآورانه ای در قاب هستند که از انجام بیش از حد گرما جلوگیری می کند.

برخی از تولید کنندگان حتی از لایه های Airgel در قاب های خود استفاده می کنند ، که آنقدر عایق موثری است که از آن برای عایق کاری کرکره های فضایی و لباس های فضایی استفاده می شود.

در نهایت ، سطح راندمان حرارتی ارائه شده توسط هر دو ویندوز آلومینیومی و ویندوز uPVC متغیر است و به کیفیت مواد و فرآیندهای تولیدی مورد استفاده پایین می آید.

پنجره های دو جداره آلومینیومی می توانند به همان اندازه با ویندوز uPVC کارآمد باشند. فقط مطمئن شوید که WER (رتبه بندی انرژی پنجره) را در مارک های مورد نظر خود بررسی کنید. هر ویندوز تازه نصب شده طبق قانون باید حداقل دارای درجه C باشد ، اما هر دو آلومینیوم و uPVC قادر به ارائه رتبه های A ++ هستند.

امنیت پنجره های uPVC و آلومینیوم

به لطف طبیعت بادوام ، هر دو پنجره های آلومینیومی و uPVC بسیار ایمن هستند ، و به طور قابل توجهی بیشتر از پنجره های چوبی هستند که در صورت تخریب در معرض ورود اجباری قرار می گیرند. سطح امنیت یک پنجره تمایل دارد که بر اساس کیفیت قفل های نصب شده با آن باشد.

مهم نیست که آلومینیوم یا uPVC را انتخاب کنید ، به شرطی که دارای قفل های بادوام ، مدرن و چند منظوره باشید ، می توانید مطمئن باشید که ویندوز شما ایمن خواهد بود.

تفاوت عایق صوتی بین uPVC و آلومینیوم

یکی از مزایای ویندوز uPVC نسبت به آلومینیوم این است که آنها تمایل به ارائه عایق صوتی کمی بهتر دارند. این بدان معنا نیست که بگوییم پنجره های آلومینیومی در عایق صوتی نیستند ، اما uPVC وقتی می توان مانع از سر و صدای بیرونی شد ، کمی از بین برود.

QUOTE بگیرید

با این حال ، شایان ذکر است که عایق صوتی زیادی از خود لعاب به دست می آید ، نه فقط قاب. اگر تصمیم به شیشه دو جداره با کیفیت بالا دارید ، خانه شما باید نسبتاً ساکت باشد. لعاب سه گانه حتی توانایی پنجره برای مسدود کردن صدا را نیز بهبود می بخشد.

اگر در یک منطقه بسیار پر سر و صدا زندگی می کنید ، uPVC ممکن است گزینه مطلوبی باشد ، اما برای بیشتر صاحبان خانه تفاوت عایق صوتی بین این دو ماده به اندازه کافی ناچیز است که این امر نمی تواند عامل بزرگی در انتخاب بین آنها باشد.

تفاوت های زیبایی بین پنجره های آلومینیومی و uPVC

یکی از دلایل افزایش محبوبیت پنجره های آلومینیومی در سال های اخیر ، سبک براق است که آنها ارائه می دهند. قاب های پنجره های آلومینیومی می توانند بسیار باریک تر از uPVC باشند ، که به آنها ظاهری تمیز و حداقل می بخشد که در خانه های مدرن بسیار محبوب است. فایده دیگر قاب های پنجره باریک این است که آنها چشم انداز را از پنجره بهبود می بخشند ، بنابراین اگر خانه شما از منظره ای خیره کننده به نظر می رسد ، ممکن است فقط این جنبه از پنجره های آلومینیومی را دوست داشته باشید.

همچنین شایان ذکر است که علی رغم قاب های باریک آنها ، آلومینیوم به اندازه کافی محکم است که می تواند صفحات بزرگی از شیشه را در خود جای دهد. این بدان معناست که اگر دیافراگم زیادی دارید ، ممکن است لازم نباشد که آن را به چندین صفحه تقسیم کنید ، این بدان معناست که منظره بهتر و نور طبیعی تری قادر به ورود به خانه شما هستند.

ویژگی های ویندوز آلومینیوم:

سبک براق
مینیمالیستی
چشم اندازهای بهبود یافته
نور طبیعی بیشتر
ویندوز uPVC به دلیل حجیم بودن و ناخوشایند بودن شهرت کمی دارد و ظاهر پلاستیکی مخصوصاً برای مالکان خانه که می خواهند چیزی کمی خاص تر برای املاک خود داشته باشند جذابیت ندارد.

uPVC سفید نسبتاً ارزان است و به همین دلیل رایج ترین رنگی است که در خواص انگلستان دیده می شود ، اما اگر می خواهید چیزی غیر معمولی را انتخاب کنید ، رنگ های دیگری نیز در دسترس است. همچنین می توانید قاب های پنجره uPVC با جلوه چوب را دریافت کنید.

دیدگاه‌تان را بنویسید: